Російська “фабрика тролів” у Санкт-Петербурзі продовжує активно впливати на енергетичні ринки США. Про це йдеться у звіті Комітету з питань науки, космосу і технологій Палати представників американського Конгресу. Доповідь була сфокусована на діяльності російського Агентства інтернет-досліджень. Саме ця установа перебуває “на передовій” втручання росіян через кіберпростір в енергетичну систему.
Завдяки інноваційним технологіям буріння, Штати перетворилися на світового лідера у виробництві сирої нафти та природного газу. Таким чином, прямо загрожуючи доходам від продажу нафти та газу в Росії.
Комітет отримав інформацію від Twitter, Facebook та Instagram: “У період з 2015 року по 2017 рік, за оцінками, було виявлено близько 5-ти тисяч акаунтів “фабрики тролів” у цих соціальних мережах. В результаті чого від яких надійшло майже 10 тисяч російських повідомлень або твітів стосовно енергополітики США.  Згідно з даними вони були пов’язані з проблемами енергії та навколишнього середовища, значна частина контенту була пов’язана з виборами в Штатах.