Майстер спорту України Міжнародного класу з веслування на байдарках та каное Юрій Вандюк та два Майстра спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики Ірина Климець та Олена Собчук — віднині власники житла у Луцьку. 

Ордери на квартири в сучасній новобудові на вулиці Арцеулова, 1а вони отримали сьогодні під час урочистостей з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Документи їм вручили радник міського голови Луцької міської ради Ігор Поліщук, голова обласної ради Ірина Вахович та радник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Бизов, – пише пресслужба Луцької міської ради.

“Вітаю усіх, хто має відношення до спорту, із професійним святом. Хочу подякувати нашим спортсменам, які щодня працюють над собою, щоб прославляти наше місто, область та Україну на міжнародній спортивній арені. Хочу подякувати усім тренерам, а особливо тим, які займаються з дітками та молоддю. Сьогодні дуже важливо якомога більше людей залучати до здорового способу життя, до занять спортом, щоб формувати у них правильні риси характеру, такі як наполегливість, бажання працювати над собою, ставити собі мету та досягати її. Луцька міська рада одним із своїх пріоритетів визначила розвиток спорту в нашому місті. Необхідно працювати, щоб наше місто голосно звучало на спортивній арені України та світу”, – звернувся до присутніх Ігор Поліщук.

Радник міського голови вручив лучанам, які внесли вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Луцьку, подяки міського голови.

Далі ж відбулась головна подія, героями якої стали спортсмени-олімпійці.