ТРЦ “ПортCity” спільно з гіпермаркетом “Там Там” проведуть незвичайне свято для маленьких відвідувачів – Фестиваль професій. Діти зможуть “приміряти” на себе різноманітні професії та визначитись, яка спеціальність подобається найбільше.

Свято розпочнеться 25 серпня о 12:00.

На території “ПортCity”, зокрема, на парковці, у холі, на арені розваг «Generator City» , на третьому поверсі ТРЦ, будуть розташовані профорієнтаційні станції. 

Дітям роздадуть карти фестивалю професій JOB CITY. З одного боку карти вказані назви та місця розташування профорієнтаційних станцій. На іншій стороні діти будуть вклеювати спеціальні наклейки, які отримають після виконання завдань на станціях/професіях.

Що більше наклейок, то цінніші подарунки можна отримати.

Для того, щоб отримати мінімальний приз, потрібно зібрати 20 наклейок. Подарунки за наклейки можна буде отримати в крамниці фестивалю, яка буде розміщена на парковці перед ТРЦ та працюватиме з 13:00 до 16:30.

О 17:00 всі учасники зможуть прийняти участь у безпрограшній лотереї та виграти цінний приз. Для цього потрібно лише бути присутнім на розіграші та мати при собі карту JOB CITY. Кожна карта має індивідуальний номер.

Щасливчика, який отримає цінний приз, буде визначено методом лотереї за номерами карт.