12 канал запускає новий проект “Made in Волинь”! У ньому ми показуємо, як працюють підприємства Волині, чия продукція завоювала світовий ринок! Ведуча Луїза Киримова не просто розповідає про ці підприємства. Вона сама проходить кожен етап виготовлення продукції, показує, як працює система і навіть пробує дещо зробити сама. Ведуча вже встигла потрапити за лаштунки виробництва ПрАТ “Едельвіка”, ПрАТ “СКФ-Україна” і ТзОВ “Волинь-зерно-продукт”.

І ось три причини, чому ви мусите подивитися цю програму.

Причина перша. Після перегляду вас неодмінно пройме гордість за свою область. Ми впевнені, що ви й не здогадуєтеся, як багато якісної продукції виготовляється на Волині. Часто ми навіть не знаємо, що речі, якими щодня користуємося, виробляються зовсім поруч.

Причина друга. Ви побачите, як насправді працюють виробництва. Скільки людей трудиться над виготовленням однієї вишиванки, скільки етапів проходить метал, поки стане підшипником і як зібрати гарний урожай зернових (це був спойлер найближчих програм).

Причина третя. Кожен випуск – це фантастичний заряд мотивації! Якщо ви хоча б раз задумувалися над власною справою, але досі вагаєтеся, то вам “Made in Волинь” – обов’язкова для перегляду. Ми покажемо кейси успішних проектів – від ідеї до втілення, розкажемо, з якими труднощами стикалися компанії і як долали кризу.

Перший випуск програми – про ПрАТ “Едельвіка”, яке славиться своїми вишиванками далеко за межами України.