Життя без електроенергії скінчилося. У будинку сім’ї Величків нарешті є світло. Його вони чекали більше трьох років. Пані Наталія з радістю ділиться тим, що тепер стало легше.

Родина жила на Донеччині. Через бойові дії була вимушена виїхати на безпечні території. Тож у 2014-му перебрались до села  Рованці, що в Луцькому районі. Там Боратинська сільрада виділила ділянку для забудови.

Наталія Величко розповідає, що, коли сюди переїхали, то на території був лише один будинок. Їхній став другим. Переселенцям на Волині сподобалось, єдине що турбувало – відсутність електрики. Облаштування ліній електропередач тривало так довго через затримання робіт першої черги: встановлення опор. Втім, люди світла дочекались.

Іван додає, що повністю проблему ще не вирішили, адже електрифікували тільки чотири вулиці. Це лишень 30% від всього масиву. Не дешеве і підключення електроенергії. Для 28-ми мешканців вулиць це обійшлось у 60 тисяч гривень. Ще 15 вартує лічильник. А на вулицях, де менше будинків – відповідно більша вартість підключення. Проте, новоутворений масив розвивається. Тут розпочали прокладати дорогу на одній з вулиць, де вже мешкають люди.