Продовжують пошуки ковельчанина Володимира Бутмирчука 1997 року народження, який зник 16 травня.

Про це повідомив голова благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Віктор Мовчан.

Хлопець зник 16 травня (четвер) 2019 року в місті Ковелі після того, як поїхав на прогулянку на велосипеді червоного кольору з надписом COYOTE. Був одягнений в зелену кофту з капюшоном, сині джинсові штани, сині черевики. Він середнього зросту, з борідкою, рудий колір волосся.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Шукають лучанина, який повертався додому з Польщі і зник. ФОТО

За інформацією Віктора Мовчана, 16 травня в Ковелі після обіду пішов проливний дощ. Володимир Бутмирчук виїхав з дому орієнтовно після 13год.00хв. якраз перед початком дощу. Завдяки Вадиму Антонюку знайшли відео, як перед зникненням юнак бере велосипед і вирушає на прогулянку.

При собі Володимир не мав грошей і не мав мобільного телефону, не мав звички без попередження відлучатися з дому на довший чаc.
Очевидці стверджують, що того дня орієнтовно о 14 годині Бутмирчука Володимира помітили в мікрорайоні «Сільмаш» біля Загальноосвітньої школи №11-ліцей в місті Ковелі Волинської області.

Востаннє зниклого юнака бачили 16 травня 2019 року поміж 14год.00хв.-15год.00хв. в районі вулиці Олексія Шума (колишня назва – «Боженка») і вулиці Окружної, недалеко від місця проживання в місті Ковелі Волинської області.

Небайдужих благають не створвати і не поширювати чуток і неперевіреної інформації. Адже це шкодить пошуковим діям.
Мешканців міста Ковеля просять перевірити записи записи з відеореєстраторів і відеокамер за 16 травня 2019 року з 12 до 23 год.

«Якщо щось виявите, то буть ласка, повідомте нас чи поліцію», – пише Віктор Мовчан.

Просять допомогти розклеїти листівки-оголошення про розшук зниклого юнака, а також прочесати прилеглі території, закинуті довгобуди чи недобудовані об’єкти.

Контактна особа – Едуард (брат зниклого юнака): тел. 063 461 19 90

РОЗШУК ЗНИКЛОГО ЮНАКА!!! Ковельчанина Vladimir Butmirchuk 1997р.н. (Волинська область).Прохання про…

Gepostet von Viktor Movchan am Sonntag, 19. Mai 2019