Цього року фестиваль «Ніч у Луцькому замку» не проводитимуть через епідемію коронавірусу.

Про це в інтерв’ю Першому розповіврадник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Проводити фестиваль в таких умовах недоцільно з фінансової точки зору – він чимало коштує. Недоцільно планувати, бо неможливо спрогнозувати, яка буде ситуація з коронавірусом – будуть дозволені масові заходи чи ні. А поставити в замку 100 людей, які стежитимуть за дотриманням дистанції, неможливо», – сказав посадовець.

Зауважимо, «Ніч у Луцькому замку» – це арт-фестиваль, який поєднує музику, театральне мистецтво, вогняні шоу. Його проводять у Луцьку з 2007 року. У 2014-2015 дійства не було через початок війни на сході України. В останні роки фестиваль проводять на початку вересня – на День міста.

Також поки незрозуміло, як цього року святкуватимуть День Луцька.

«Ми розглядали декілька варіантів і готуємо різні сценарії. Якщо буде загострення, святкування відбудеться повністю онлайн. Наприклад, у Києві це вже відбулось. Розглядаємо також змішаний сценарій, коли, наприклад, буде віртуальна екскурсія Луцьким замком, відеозапис виступів колективів і частково – офлайнові заходи на різних локаціях в парку, щоб не збирати людей в одному місці. Поки сказати, як все пройде, не можемо, тому що ситуація постійно змінюється», – сказав Ігор Поліщук.