“Єдине, що треба для тріумфу зла, це щоб хороші люди нічого не робили”… Саме цими словами  ірландського державного діяча, член Парламенту Великої Британії, публіциста, мислителя, основоположника теорії британського консерватизму Едмунда Берка можна охарактеризувати бажання Вячеслава Панасюка балотуватися на позачергових парламентських виборах до Верховної Ради України.

Успішний самодостатній підприємець, знаний у cвіті програміст, ІТшник, сім’янин ще рік назад і не думав про політичну кар’єру. Але коли постало питання захисту країни від кібератак, терактів зі сходу, зазіхань на безпеку життя українців він не залишився осторонь. Це стало принциповим рішенням, адже сьогодні вже не важливо, хто тримає булаву, важливо, що цій людині потрібна підтримка професіоналів, спеціалістів високого рівня у своїй сфері діяльності.

Пана Вячеслава можна вважати майстром своєї справи. Його рівень професійності оцінили у Світі. Зокрема корпорація GOOGLE запросила його до свого колективу однодумців в Силіконову долину (штат Каліфорнія) для розвитку інтернет-технологій, цифрового напрямку. Досвід набутий в США дозволяє Вячеславу Панасюку організовувати і впроваджувати покращення вже сьогодні. Зокрема, електронне самоврядування дасть можливість не залежати від настрою службовців, цифрові гаджети дозволять громадянам не піклуватись про цілісність своїх збережень та будуть запобігати спробам шахраїв запобігати заволодінню майном громадян. А це суттєвий удар по корупції.

Ще й дотепер, йдучи в народні депутати, деякі кандидати планують як будуть розпоряджатися народним бюджетом на свій розсуд. Вячеслав Панасюк йде на один термін, але так, щоб раз і назавжди відрізати шляхи хабарникам до державної скарбниці. Для впровадження своїх ідей йому потрібен статус народного депутата і він гарантує за два роки якісно нові зрушення у напрямку боротьби з корупцією, покарання держслужбовців як на державному, так і на місцевому рівнях.

Вячеслав Віталійович вважає, що настав час українцям жити так, як живуть у всіх цивілізованих країнах світу. Він переконаний, що якщо запроваджувати нові технології вже сьогодні з одночаною жорсткою боротьбою з корупцією, ми зможемо через 20-30 років вийти на рівень провідних держав світу.

В його бажанні – зберегти державу та вивести її на новий рівень. Він має багато однодумців та соратників в Україні та світі. Серед них – генерал СБУ Володимир Григорович Маломуж, до якого завітав кандидат. Маломуж висловив свою тверду підтримку намірів Вячеслава Панасюка йти до владу, щоб знищити внутрішнього ворога та допомогти ЗСУ захистити Державу від зовнішнього ворога.