Чисту і комфортну вбиральню, адаптовану для потреб людей з інвалідністю, та з пеленальною кімнатою для мам вже незабаром відкриють в Луцьку.

Що нині відбувається на будівництві, чи вдало обрали локацію для туалету і чи готові лучани платити за вхід –  дізнавалася наша Анастасія Качина.

Будівництво громадської вбиральні в Центральному парку почали навесні цього року. Нині будівля вже зведена. І хоч дверей у туалет поки немає, стіни “голі”, робочі кажуть: до фіналу – недовго.

В обідню пору на будівництві – лише троє робочих. Кожен – в окремій кімнаті. На розмови часу не мають. Кажуть, спішать, бо з хвилини на хвилину приїдуть заливати підлогу.

Точної дати завершення робіт не називають. Кажуть, щоб привести все до ладу, знадобиться не менше місяця. Будівельник Василь додає: роботи можна було завершити раніше, однак через реконструкцію проспекту Волі, бо ж паралельно бригада працює ще й там, є накладки.

Головний комунальник Луцька Микола Осіюк каже, що вартість будівництва туалету становить більше 3 мільйонів гривень. Роботи йдуть до завершення.

“Я думаю, що буквально за два три тижні фактично ці роботи, якщо будуть сприятливі погодні умови, повинні будуть виконані. Як ви бачите, тут щодня працюють будівельники і виконують певні роботи”, – сказав Микола Осіюк. 

Вбиральню облаштували біля кафе «Луцька Венеція». Це місце проєктанти та міська рада вважають найкращим, бо воно рівновіддалене від усіх куточків парку. Крім того, велику роль у виборі місця відіграла й віддаленість від мереж. Натомість є лучани, які так не вважають.

До слова, раніше громадську вбиральню в парку присягалися облаштувати підприємці, які орендують атракціони. Однак далі обіцянок не дійшло. У новозбудованій вбиральні буде пеленальна кімната, рукомийники та інші допоміжні приміщення.