У мешканців луцької багатоповерхівки на вулиці Шевченка, 88 з кухонних плит замість газу полилася вода.

Інцидент стався 20 листопада, – повідомили у АТ “Волиньгаз”.

Мешканці багатоповерхівки про подію за номером 104 одразу повідомили аварійно-диспетчерську службу.

З’ясувалось, що в газову систему вода потрапила через газову колонку, яку приєднував один із мешканців цього будинку. Так званий «спеціаліст», порушуючи вимоги Правил безпеки систем газопостачання, самовільно, не повідомивши представників АТ «Волиньгаз», вирішив замінити та полагодити газову колонку. Встановлюючи її з порушеннями, приєднав газові та водяні шланги. Результат такої самодіяльності – перекачування води в газову систему.

Вода в свою чергу потрапила до газового обладнання в квартирах інших мешканців цього будинку. А це стало причиною того, що в газових котлах та колонках вода вивела з ладу датчики, а відповідно замкнули електронні плати. Подальше користування газовими приладами було заборонене, необхідно було їх ремонтувати. Такі дії горефахівця створили побутові незручності сусідам та чималі фінансові витрати. Сума штрафу залежатиме від завданих збитків підприємству та мешканцям 77 квартир цього будинку.

Фахівці АТ “Волиньгаз” 22 листопада відновили газопостачання до будинку в квартири всіх мешканців, окрім порушника.

Вода в газових плитах

Вода в газових плитах Вечеря для мешканців будинку № 88, що на вул. Шевченка в м. Луцьку, запам’ятається надовго. 20 листопада в газові плити, на яких лучани готували вечерю, полилась вода. Мешканці багатоповерхівки про подію за номером 104 одразу повідомили аварійно – диспетчерську службу АТ “Волиньгаз”.У ході дослідження з’ясувалось, що в газову систему вода потрапила через газову колонку, яку приєднував один із мешканців цього будинку. Так званий «спеціаліст», порушуючи вимоги Правил безпеки систем газопостачання, самовільно, не повідомивши представників АТ «Волиньгаз», вирішив замінити та полагодити газову колонку. Встановлюючи її з порушеннями, приєднав газові та водяні шланги. Результат такої самодіяльності – перекачування води в газову систему.Вода в свою чергу потрапила до газового обладнання в квартирах інших мешканців цього будинку. А це стало причиною того, що в газових котлах та колонках вода вивела з ладу датчики, а відповідно замкнули електронні плати. Подальше користування газовими приладами було заборонене, необхідно було їх ремонтувати. Такі дії горефахівця створили побутові незручності сусідам та чималі фінансові витрати. Сума штрафу залежатиме від завданих збитків підприємству та мешканцям 77 квартир цього будинку.Фахівці АТ “Волиньгаз” 22 листопада відновили газопостачання до будинку в квартири всіх мешканців, окрім порушника.Щоб запобігти наслідкам, які можуть спричинити шкоду не тільки майну, а й здоров’ю споживачів газу, АТ «Волиньгаз» просить волинян самовільно не втручатись до газової системи, а викликати спеціалістів товариства!Телефонуйте за контактним номером телефону: (0332) 77-69-60 або за номером 104. Нагадуємо, клієнтам компанії, що споживачі газу Луцька та Луцького району мають можливість звернутись до Центру обслуговування клієнтів з приводу всіх газових питань. Графік роботи: 8:00 – 17:00 год., без обіду. Або телефонувати до Контакт – центру за номером (0332) 280 -104 щодня, без вихідних!

Gepostet von АТ "Волиньгаз" am Dienstag, 26. November 2019