У місті Балаклія, що на Харківщині, на території військової бази вибухають боєприпаси. Мер міста Іван Столбовий підтвердив цю інформацію. За словами посадовця, під час проведення планового підриву боєприпасів, які неможливо було вивезти, на арсеналі розпочалась пожежа. Снаряди, які здетонували, знаходяться на відкритій місцевості.
У зв’язку з цим почали часткову евакуацію жителів прилеглих до небезпечної території. Планують евакуювати близько півтори тисячі людей. В свою чергу, у Генштабі Збройних сил України спочатку повідомили, що на території колишнього військового сховища сталося загорання сухої трави. У відомстві також зазначають, що до гасіння пожежі залучили два пожежних танка. Особовий склад, який брав участь у розмінуванні боєприпасів евакуювали. Згодом, Генштаб повідомив, що детонація снарядів почалася через танк, який наїхав на вибухівку.  Це відбулось на технічній території.
23-го березня 2017-го року на військовому арсеналі поблизу міста Балаклія вже була пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Тоді із зони лиха вивезли близько двадцяти тисяч людей. Внаслідок розривів снарядів загинула жінка, ще п”ятеро – отримали поранення. Тоді правоохоронці кваліфікували подію на арсеналі як диверсія.