У Білорусі заарештували екскерівника Белгазпромбанку, головного опонента президента Олександра Лукашенка на виборах — Віктора Бабарика, а також його сина. Їм обом висунули звинувачення й обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомили у пресслужбі політика, – пише Бабель.

«Віктору й Едуарду висунуто звинувачення й обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту», — йдеться в повідомленні.

Також у штабі політика наголосили, що постанови про обрання запобіжних заходів будуть оскаржені.

Бабарика звинувачують в «участі у злочинній організації» і відмиванні коштів.

При цьому адвокат Бабарика Дмитро Лаєвський не розкрив статті, на підставі яких звинувачують політика, повідомляють російські ЗМІ. Він зазначив, що Бабарико має намір «принципово відстоювати свою правоту, переконання і чесне імʼя». Тоді ж штаб Бабарика повідомив, що він перебуває у «бадьорому настрої».

Що про це каже Лукашенко?

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував арешт свого головного опонента на майбутніх президентських виборах Віктора Бабарика.

Про це пише БелТА.

«Якби ми цим злодюгам за роки своєї незалежності крила не підрізали, ми б сьогодні побудували олігархічну державу і стояли б на колінах. Тому дивіться на це спокійно і не думайте, що це хтось використовує в політичних цілях . Немає такої необхідності в Білорусі — використовувати щось у політичних цілях», — заявив Лукашенко.

Він також закликав білорусів не піддаватися на «хитрощі трьох-чотирьох шарлатанів». За словами Лукашенка, його опоненти лише шукають приводи, аби повести за собою людей і об’єднати їх проти президента.