У Боратині влаштували чемпіонат зі стрільби з лука.

Відкритий чемпіонат зі стрільби з лука загалом зібрав 40 спортсменів у чотирьох категоріях. На короткій дистанції 30 метрів було три категорії – дорослі, кадети й молодші кадети, а на 50-ти метрах розігрувався лишень один комплект нагород.

Приїхали представники з інших областей – із Житомирської, Рівненської, Львівської областей. Загалом шість команд представлено. Змагання наші сьогоднішні є професійними. Зараз усі лучники і діти, і дорослі виконують професійні олімпійські вправи, вони стріляють на 30 та 50 метрів. І якщо вони набирають нормативи, їм можуть бути присвоєні розряди”, – ділиться організаторка змагань Майя Москвич.

Цікаво, що на захід приїхав головний тренер Паралімпійської збірної України зі стрільби з лука Олег Авдентов. По секрету розповів, що невдовзі Волинь може стати областю, де проводитимуть Кубок України зі стрільби з лука. Задля цього він, власне, і прибув на чемпіонат.

Успіхам лучників, які боролися за чемпіонство, неабияк тішиться сільський голова Боратинської сільської ради Сергій Яручик. Каже, що минулоріч разом із жителями Боратина і сам пробував стріляти з лука, а тому добре знає, наскільки то важко.

За підсумками змагань перемогу здобула команда з Волині. Лучники вибороли дві золоті медалі та п’ять призових. Команда із Львівської області отримала два “золота” та два призових місця. Одну бронзову нагороду здобули спортсмени із Рівненської області.