У автомобільній столиці світу − Детройті − стартувало масштабне міжнародне автошоу. Учасники − світові бренди, які лідирують на ринку, презентують тут свої найсучасніші розробки. Компанія Форд представила нову модель Рейнджер, спеціально спроектовану для американського ринку. Нова автівка обладнана 10-ступінчатою автоматичною коробкою передач, бензиновим двигуном Екобуст та технологією, яка дозволяє уникнути зіткнення та розпізнає пішоходів.

Натомість японські компанії презентують техніку, більше схожу на космічні літальні апарати, ніж на традиційні авто. Розробки готові доставити пасажира до пункту призначення без його участі у процесі керування. Розробка та вдосконалення функції безпілоту дозволить перекласти на техніку цілу низку звичайних механічних, але разом з тим і стресових дій, які зазвичай виконує водій. Попри купу нових тенденцій, домінують досі електромобілі.

Салон в Детройті − найбільший в Північній Америці. Виставка триватиме до 28 січня. Переможців, як і зазвичай, визначать кілька. Зокрема, нагородять найкращий концепт, серійний автомобіль, інновацію та еко-стандарт.