На території Локачинського та Турійського районів орудують шахраї: вони входять в довіру до людей та обкрадають оселі.

Днями поліція зареєструвала кілька фактів крадіжок з приватних помешкань волинян. У Локачинському районі невідомі особи, увійшовши в довіру до мешканки, викрали у неї 35 тисяч гривень. А на Турійщині зловмисники виманили в громадянки 15 тисяч гривень та поцупили ювелірні вироби, – пише пресслужба ГУ НП у Волинській області.

За даними поліції, підозрювані заїжджають в населені пункти та під приводом продажу чи покупки певних речей зав’язують знайомства з місцевими мешканцями, входять до них у довіру або ж просять про допомогу. На жаль, їхніми жертвами здебільшого стають люди похилого віку.

Пенсіонери навряд можуть відмовити так званим працівникам «соціальних служб», людям, які хочуть купити у них горіхи чи пір’я. Після того, як людина усвідомить, що стала жертвою злочинців, їй важко зорієнтуватись, як діяти. Але насамперед потрібно негайно сповістити про цей факт поліцію!

Ви можете звернутись до свого поліцейського офіцера громади, наряду групи реагування патрульної поліції або ж зателефонувати на лінію 102. Навіть елементарні дії – фотографування підозрілого автомобіля у вашому селі, розпитування про мету перебування в населеному пункті та інше, – уже дезорієнтує потенційних злочинців.