У селах Воєгоще та Бузаки на Камінь-Каширщині розпочали свою роботу амбулаторії загальної практики сімейної медицини, реконструкція яких здійснювалася цьогоріч за кошти Світового банку.

Про це повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Обидва об’єкти споруджувалися за рахунок коштів субвенції на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Відтак, вартість робіт з реконструкції Воєгощанського ФАПу під АЗПСМ склала 5,7 млн грн, Бузаківського – 5 млн грн.

Відтепер у цих селах постали нові сучасні будівлі, які значно покращили інфраструктуру населених пунктів. Однак, значно важливішим є те, що у нових амбулаторіях місцеві мешканці зможуть отримувати ширший спектр якісних та доступних медичних послуг. Адже за рахунок державних коштів ці медичні заклади забезпечено ще й набором медичного обладнання та офісними меблями.

Невирішеним поки що залишається питання укомплектування медичним персоналом в амбулаторії села Воєгоще, адже, за інформацією керівництва району, тут немає лікаря, хоча вакансія згідно штатного розпису є. Наразі у закладі працюють лише медичні сестри. Місцеві жителі дуже сподіваються, що питання вирішиться і працювати в оновленому та осучасненому приміщенні з’являться охочі, залишається ще вирішити питання із забезпеченням житлом для майбутнього лікаря.