Волинські спортсменки Ірина Климець та Яна Беломоїна здобули нові досягнення на змаганнях.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Так,  атлетка Ірина Климець після впевненої перемоги на командному чемпіонаті України в Луцьку, виконала норматив на Токійські Олімпійські Ігри. На представницькому турнірі у місті Сталева Воля, що в Польщі, спортсменка метнула молот на 72,67 метра. Вона  побила свій особистий рекорд, який до цього складав 72,63 м. Серед тих, кого у Сталевій Волі подолала сталева Ірина Климець — білоруска Анна Малишик, полька Мальвіна Копрон.

Окрім того, Чемпіонат Європи із велоспорту (маунтенбайк), який пройшов у місті Брно, що у Чехії, приніс волинянці Яні Беломоїній срібло. Спортсменка показала другий результат серед учасників крос-кантрі, пройшовши дистанцію за одну годину тридцять три хвилини.

27-річна українська велосипедистка  поступилася Йоланді Нефф зі Швейцарії. На третьому місці німкеня Елізабет Брандау. Варто відзначити, що для Яни Беломоїної це друга медаль чемпіонатів Європи за три роки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинські медики назвали унікальні факти про людське тіло