У Дубівській громаді продавців алкоголю планують карати позбавленням субсидій. 

Про це у фейсбуці написав голова громади Роман Троцюк.

“За час роботи сільським головою неодноразово стикаюся з проблемами сімей в яких один з членів сім’ї потерпає від надмірного вживання алкоголю. Жінки з слізьми приходять на прийом та розповідають про свою біду, просять допомоги та поради. Неодноразово на сільських зборах піднімається питання боротьби з особами, які торгують самогоном та розведеним спиртом”, – написав Роман Троцюк.

Минулого року в селі Облапи помер чоловік. В спілкуванні з лікарями виявилася причина – вживання самогону низької якості.

“Я готовий продовжити боротьбу, але для цього мені потрібна Ваша допомога. Один в полі не воїн, а разом ми сила. Якщо Вам болить і Ви не в змозі терпіти алкоголіка в своїй сім’ї, якщо ви знаєте місця незаконного збуту самогону прошу інформацію про самогонників скидати мені на Вайбер телефону 0685622029”, – йдеться у повідомленні.

Анонімність інформації Роман Троцюк гарантує. Закликає зібрати максимум інформації про даних порушників: населений пункт, адреса, місце роботи, чи отримують субсидію, ким працюють їх діти, чоловіки, жінки. Згодом по кожному населеному пункті будуть оприлюдненні прізвища самогонників.

“Ця інформація буде цікава працівникам поліції, соромно буде родині, якщо сім’я самогонника отримує субсидію будемо звертатися з листом до соціальних служб про позбавлення сімей самогонників субсидій (вони отримують прибуток і не показують його при оформленні субсидій), будемо звертатися з листами в організації, де вони працюють чи члени їх сімей”, – резюмує голова громади.

Він запевняє, що в кожному конкретному випадку методи боротьби будуть індивідуальні.