Жителі Харкова вже незабаром зможуть оцінити роботу сучасних тролейбусів від Луцького автоскладального заводу “Богдан”.

Всього місто замовило в підприємства 57 тролейбусів. Представники харківського депо приїхали до Луцька на оглядини виробництва, аби пересвідчитись у професійності заводу, який обрали.

“Я думаю, що тролейбуси благополучно будуть працювати в Харкові. Думаю, будемо співпрацювати у цьому плані і харівчани будуть задоволені тролейбусами українського виробництва. Вони нічим не гірші, ніж імпортні тролейбуси – такі ж сучасні”, – сказав начальник технічного відділу КП “Тролейбусне депо №2 у місті Харків” Валерій Ковтун.

Зараз у Харкові експлуатують 114 тролейбусів. 50 з них, російського виробництва, нині списують. Адже ті вже себе вичерпали. На їхнє місце прибудуть нові сучасні з Луцька. Транспорт створений за новітніми технологіями.

“Це тролейбуси підвищеної комфортності з системою кондиціонування для водія та пасажирів. Вони спеціально обладнані для поїздок людей з обмежиними фізичними можливостями. Усе, що прописано в тендері, все реалізовано”, – пояснив заступник директора ДП “Луцький автоскладальний завод №1 АТ “АК “Богдан Моторс” Ярослав Гриців.

Також ці тролейбуси оснащені сучасною навігацією, внутрішніми і зовнішніми камерами відеоспостереження, системою обліку пасажирів, вайфаєм. Ще одна особливість – зелений колір – який символізує місто Харків. Усі 57 тролейбусів прибудуть в місце призначення до жовтня 2019-го року.