В Кабулі терористи напали на готель “Інтерконтиненталь”. За повідомленням представника Департаменту консульської служби МЗС України Василя Кирилича серед загиблих є один громадянин України.
“Консул  вилітає до Кабула. Необхідні оперативні та скоординовані дії на місці трагедії”.

Троє нападників вдерлися у будівлю 20 січня ввечері. Вони відкрили вогонь по гостям і персоналу закладу, а потім підірвали гранати.
Спеціальний підрозділ кілька годин проводив операцію зі звільнення готелю. Понад сто п’ятдесят осіб вдалося врятувати. Серед них – один іноземець.

Усіх трьох терористів вбили. Як заявив речник міністерства внутрішніх справ Афганістану, серед них − один іноземець. За кілька годин до атаки, посольство США у офіційній заяві попередило владу Афганістану про напад, що планувався. “Інтерконтиненталь” належить державі. Часто у ньому відбуваються політичні зібрання, конференції, а також влаштовують весілля. Цього разу у готелі відбувалася ІТ-конференція, учасниками якої були представники місцевої влади. Поки що, жодна група не взяла на себе відповідальність за терористичний акт, але у 2011 році на цей же готель напали бойовики “Талібану”. Тоді загинула двадцять одна людина, серед яких дев’ять бойовиків.