12 липня Камінь-Каширському районі заборонили роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. У цей день дозволено працювати лише аптекам, закладам торгівлі продуктами харчування і пальним.

Відповідне рішення прийняли під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 липня, – пише пресслужба РДА.

Як зазначила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Оксана Мазур, Камінь-Каширський – на першому місці серед районів області за рівнем захворюваності на COVID-19.

За її словами, інцидентність у порівнянні з минулим тижнем зменшилася, але все ще значно перевищує допустимі норми, встановлені МОЗ. Так, на сьогодні в районі цей показник становить 65,3, а рекомендований – менше, ніж 12 людей на 100 тисяч населення. Зберігаються 2 активних вогнища захворювання: місто та село Раків Ліс.

«Ми усвідомлюємо всю серйозність становища, в якому нині опинився приватний сектор економіки. Разом з тим, не можемо нехтувати здоров’ям і життям краян, позаяк статистика невтішна. Тому поки попередньо прийняті карантинні заходи залишаються в силі. А враховуючи, що на ці вихідні прогнозується велике скупчення людей, ми змушені приймати відповідні рішення, аби не допустити загострення ситуації. Просимо розуміння та терпіння», – резюмував перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: МОЗ не дозволяє послаблювати карантин на Волині