На вокзалі у Ківерцях, прямо у залі очікування, знайшли невідомий предмет. Першим на це зреагував начальник залізничної станції “Ківерці”. Чоловік відразу повідомив про про незвичну знахідку поліцію, мовляв предмет може виявитися вибухівкою.

Людей евакуювали з приміщення. На щастя, всі побоювання були марними. Адже, невідомим предметом виявився саморобний зарядний пристрій для телефона, який хтось просто загубив. Начальника станції, який повідомив про інцидент, притягувати до відповідальності не будуть, – кажуть у поліції. Це – не той випадок. Тут не до жартів.

Зазвичай за хибні виклики про замінування українським законодавством передбачене покарання. І за наївний жарт можна “загриміти” за грати до шести років.

До слова, випадки псевдо-замінування у Ківерцях вже були. У 2012 році міліціонери отримали дзвінок від 23-річного студента, який вирішив у такий спосіб розважитися. А в 2015-му так само пожартував 18-річний юнак, який повідомив про замінування автостанції. Його засудили на три роки.