У Клепачеві відкрили двері українській церкві. Раніше Свято-Іллінський храм села у Горохівському районі належав Українській православній церкві Московського патріархату. Отримавши Томос про автокефалію, клепачівці зібрали збори громади. На них більше ста двадцяти людей проголосували за перехід до Православної церкви України. Голосів “проти” й “утримались” – не було.

Настоятель храму отець Володимир не підтримав громаду. Тож мешканці йому дали кілька днів на роздуми. Втім священик не змінив свою думку і за цей час. Тож отримавши новий статут храму, люди пішли до нього за ключами. Адже церкву опломбували заради безпеки і за бажанням обох сторін.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, першими до храму можуть увійти представники ревізійної комісії. Вони можуть оглянути майно храму, прийняти церковне начиння, перевірити касові збори.

Отримання ключів від священика затягнулось на дві години. У церковній хаті розпочались перемовини отця з представниками ревізійної комісії й поліцією. Він все ще намагався переконати людей – змінити рішення. Тим часом біля будинку зібрались люди.

Все ж таки отець Володимир не передав ключі від храму. Тож на підставі рішення облдержадміністрації, люди пішли відкривати двері самотужки.

Свято-Іллінському храму обрали й нового настоятеля. Ним став отець Роман Мойсей. Священик розповідає, що також розмовляв з отцем Володимиром.

Втім священик Володимир вважає, що і досі лишається настоятелем Свято-Іллінського храму. Поки місцеві відкривали двері до церкви, він також прибув на місце.