Під стіни Ковельської міської вийшли десятки підприємців міста. Усі вони вимагають скасувати рішення комісії з ТЕБ та НС щодо посилення карантину. 

Нагадаємо, Ковель потрапив у червону карантинну зону. Тож з 3 листопада школи перейшли на дистанційне навчання, заборонено приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у галузі культури.

Не працюють заклади громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо), торговельно-розважальні центри, перукарні.

У сфері торговельного і побутового обслуговування населення лише дозволено:

  • реалізацію продуктів харчування, пального, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ветеринарних препаратів, кормів, пестицидів та агрохімікатів, насіння і садівного матеріалу;
  • банківську та страхову діяльність, а також медичну, ветеринарну практику, роботу автозаправних комплексів, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, технічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, ремонт комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
  • торговельну діяльність та надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, які надають їх сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування).

Підприємці з такими обмеженнями не згідні й обурюються, що їх про карантин не попереджали.