У Ковелі планують провести масштабну реконструкцію міського парку культури і відпочинку.

Про це  повідомляє прес-служба Ковельської міської ради.

Питання реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки назріло давно. Втім, активніше про це заговорили торік. Відділ містобудування та архітектури спільно з проектним підприємством «Ковелькомунпроект» напрацювали концепцію подальших змін.

До реконструкції вирішив долучитись і народний депутат України Степан Івахів. На День міста він презентував на оновлення цього об’єкта відпочинку сертифікат на 2 мільйони гривень.

Як розповіла головний архітектор Людмила Мурай, у подальшому у Ковелі планується створення багатофункціонального парку, в якому будуть облаштовані зони відпочинку для різновікових груп. Кожен зможе знайти собі улюблене місце і з користю провести час.

Особливу увагу приділятимуть дітворі. На них чекає містечко з атракціонами та майданчиками, а також  відкриття дитячого кафе. Для молоді  облаштують зони тихого та активного відпочинку. Любителям спорту підготують місця  для настільних ігор.
Звісно, попрацюють і над дизайном озеленення. Старі, хворі дерева видалять, а на їх місці з’являться нові насадження різної ярусності. Планується повна реконструкція існуючих алей та їх мощення, встановлення сучасного освітлення.
Зі сторони вулиць Косачів та  Незалежності облаштують додаткові місця для паркування автомобілів відвідувачів парку. На бульварі Лесі Українки пропонується створити майданчик для проведення святкових ярмарків.
Повністю оновити пропонується і площу. Зокрема,  збудувати вхідну групу в парк. На її центральній частині розмістити пішохідний фонтан, по периметру – місця для відпочинку, поєднані з озелененням та освітленням.