У Ковелі на базі стадіону «Локомотив» відкриють культурний простір, де будуть розміщуватися установи та громадські організації, які займаються розвитком культури у місті.

Про це повідомив у програмі «Актуально» 18 червня на 12 каналі заступник міського голови Тарас Яковлев.

«Проєкт реконструкції «Локомотива» передбачає величезну кількість інфраструктурних речей. Це будівництво приміщення з трибунами, де буде розміщений транскордонний центр взаємодії, співпраці з нашими місцевими партнерами. На це частково надала кошти програма транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», і цей проєкт вже повністю реалізований. Зараз він на стадії вивчення технічної і бухгалтерської документації, проплати і здачі в експлуатацію», – каже посадовець.

За його словами, тут збудовані приміщення площею більш як 2 тисячі квадратних метрів.

«Там ми будемо розміщувати ряд установ і громадських організацій, які займаються культурою в Ковелі і які будуть напрацьовувати наступні проєкти з нашими містами-партнерами для подальшого розвитку Ковеля. Цей культурний простір ми будемо наступного тижня відкривати і запускати його в роботу», – зазначив заступник мера.

«Основна функція комунальних організацій, які тут розміщуватимуться, – залучати громадські сектори і проводити загальні івенти. Місце буде всім. Там є такі площі, які можна буде використовувати під виставки, масові культурні заходи», – додав він.