Ковельські освітяни додали барв місцевій набережній. Упродовж двох днів колективи шкіл та дитсадків розфарбовували лавки. Усе для того, аби гуляти тут було ще приємніше.

Зоряне небо, соняхи, гілочка сакури та веселі ноти. Чого лишень не побачиш на оновлених лавочках на ковельській набережній. Над цією красою упродовж двох днів трудилися місцеві освітяни в рамках акції «Розмалюй своє місто».

«Усі заклади загальної середньої освіти, всі заклади дошкільної освіти і Палац учнівської молоді… Ми старалися розфарбувати наші лавочки в кольори радості, життя, руху, перемоги», – розповіла консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Коляда.

На набережній розфарбували 26 лавочок. Кожен малюнок індивідуальний. Над ідеєю думали усім колективом.

«Заклади дошкільної освіти запропонували яскраві, цікаві, колоритні кольори, а заклади загальної середньої освіти – спокійні, пастельні кольори», – каже Оксана Коляда.

Місцеві урядники кажуть: такою справою вирішили додати барв набережній, аби прогулянки вулицею додавали настрою людям. До слова, у Ковелі скористались досвідом європейських міст. Адже там постійно працюють над зміною вигляду та кольоровою гамою об’єктів благоустрою.

«Люди потребують позитиву, яскравих фарб на фоні щоденних тривожних подій. Саме тому ми зробили сьогодні цю маленьку справу… Перед початком робіт ми радилися з комунальниками, які дали нам добро на цю акцію і запевнили, що ця ініціатива не ускладнить догляд за станом лавочок, їх завжди можна буде повернути до початкового вигляду», – пояснила заступниця Ковельського міського голови Наталія Маленицька.

Ідея до душі й ковельчанам. Тепер, кажуть, будуть навідуватися на набережну частіше.

Кожен заклад освіти підписав свою «авторську» лавочку та буде доглядати за її станом, при необхідності – оновлюватиме малюнок.