З’явилося 4 концепції реконструкції привокзальної площі у Ковелі. Перш ніж архітектори проголосують за найкращий проєкт, влада просить мешканців міста висловити з приводу цього своє думку.

Про це йшлося у програмі «Актуально» на 12 каналі 18 червня.

Нагадаємо, конкурс на кращу ідею реконструкції оголосили у квітні.

«Ми запросили одних із найкращих архітекторів Волині і не тільки, щоб вони презентували свою концепцію. Декілька днів тому завершився термін подачі заявок, і ми маємо 4 концепції, які будемо на наступному тижні обговорювати і визначати ту, яка в подальшому ляже в основу проєкту», – пояснив заступник міського голови Тарас Яковлев.

При цьому, каже, хочуть почути і думку самих ковельчан.

«Ці ідеї ми презентуємо у фойє Ковельської міської ради, повісили їх на сайті міськради. Закликаємо людей, яким не байдужа доля міста, щоб вони подивилися ці пропозиції і визначилися зі своїми вподобаннями», – звертається посадовець до ковельчан.

Він додав, що визначати переможців конкурсу будуть архітектори, які дослухатимуться до думки людей. Тарас Яковлев просить залишати коментарі у фейсбуці на його сторінці чи на сторінці міського голови Ігоря Чайки.

Заступник міського голови наголосив, що архітектори передали свої роботи у зашифрованому вигляді, тобто автори проєктів не відомі. Стануть відомі, аж коли визначать переможця.