На Ковель чекає масштабна реконструкція центральної частини міста та Привокзальної площі. 

Місцеві мешканці, діляться, від нинішнього стану чи не найпопулярнішої площі у місті – не в захваті. Особливо – від стихійної торгівлі. Соромно, що ті, хто тут вперше, бачать місто таким.

Щоб змінити Ковель на кращее, місцеві урядники запланували масштабну реконструкцію центральної частини міста. Планів чимало, тож на їх втілення піде кілька років.

Багато хто говорить, що Ковель – сіре місто. Ми будемо потихеньку позбавлятися цих сірих кольорів і більш осучаснювати місто. Тому саме центр має виглядати привабливо, хоча не треба забувати про околиці”, – каже міський голова Ковеля Ігор Чайка.

Вже у наступному році візьмуться за оновлення Привокзальної площі. Концепція уже визначена. Роботи, тут, кажуть, чимало. У першу чергу з мережами. Та врешті, територія більше не буде схожою на суцільну парковку і вирішиться питання зі стихійною торгівлею.

Велику увагу приділять озелененню території та місцям, де пасажири зможуть перечекати у разі потреби. Далі візьмуться і за місцевий парк імені Лесі Українки. До нього у ковельчан теж чимало зауважень.

Та й доріжки тут вже добряче розбиті. Тож їх планують відремонтувати, а також облаштувати нове освітлення, встановити нові лавки та сучасні елементи декору, які робитимуть приємнішими прогулянки ковельчан та гостей міста. Не лишать поза увагою центральну Площу Героїв Майдану, де розташована будівля міської ради. Приміщенню вже півстоліття, тож воно має зовсім непривабливий вигляд і не відповідає вимогам сучасності по енергоефективності. Концепцію змін теж уже розробили.