Чотирнадцять портретів полеглих воїнів та їх дітей. У Ковелі відкрили тематичну фотовиставку «Зерно». Стенди із фотографіями та авторськими віршами розмістили уздовж бульвару Лесі Українки у центрі міста. Таким чином цього річ вирішили по-особливому вшанувати пам’ять полеглих воїнів.

Детальніше про це – у сюжеті 12 каналу.

Кожен стенд має свою композицію. З одного боку – портрет тата. З іншого – його діти. Для них напередодні влаштували тематичну фотосесію. Ось до прикладу сім’я Задорожніх. Їхній татко Андрій був військовослужбовцем і на Сході воював від самого початку збройного протистояння.

Хто із полеглих воїнів так і не встиг стати батьком – на звороті їхнього стенду розмістили дідух, як символ пам’яті роду, а також вірші. Усі рядки авторські. Їх спеціально для фотовиставки написала радниця міського голови Наталія Шепель.

Також у Ковелі влаштували урочистий мітинг з нагоди свята. Поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцям за волю України. А потому усі пройшли до Меморіалу Слави, де була освячена оновлена стела на честь загиблих в АТО земляків та Героїв Небесної Сотні.