У Ковелі розпочали ремонт прибудинкових територій на вулиці Театральній, 28, Мічуріна, 4, Сагайдачного, 6. Загалом з міського бюджету на роботи буде спрямовано майже 3 мільйони гривень.

Про це повідомили на сайті міськради.

Міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев оглянули хід робіт та поспілкувались з мешканцями багатоповерхівок.

Керівники міста розповіли, що у проєкті передбачено водовідведення. Тож після ремонту проблема із “великою водою”, особливо після дощів, має для них відійти у минуле.

Зважаючи на прохання людей, залишать і більшу частину зелених насаджень, які планували знести. Загалом роботи будуть виконані згідно проєкту із врахуванням побажань людей.

Зазначимо, цьогоріч у Ковелі планують відремонтувати прибудинкові території за адресами: Чайковського, 9 – Чубинського, 23, Шевченка, 9, Заводська, 3- Відродження,4, Театральна, 32 – Сагайдачного, 15 – бульвар Лесі Українки, 31, 33, 35, Володимира Кияна, 47, 49, Міцкевича, 3, Смірнова, 14а, 40 років Перемоги, 13, Незалежності 80 – Вербицького, 2.