У Ковелі – масштабна реконструкція водогону. Її розпочали ще у 2019 році і розділили на чотири етапи. Все – задля блага ковельчан. Адже попри те, що воду беруть з артезіанських свердловин, поки вона потрапляла до кранів через зношені мережі, то втрачала якість. 

“Ми хочемо, щоб споживачі наші, населення міста, не відчували ніяких проблем з питною водою, щоб ми мали надійну систему водопостачання і над цим працюємо. Далі після заміни водогонів, думаю, продовжимо працювати над заміною мереж по місту”, – каже начальник технічного відділу “Ковельводоканалу” Тарас Матвійчук.

Колишній водопровід служив містянам понад 50 років і вже повністю віджив своє. Це завдавало чимало клопотів мешканцям усієї громади.

Нині працівники “Ковельводоканалу” вже перейшли екватор і на фініші передостанній етап реконструкції. Трубопровід тягнеться від свердловини, що в заплаві Турії, до виробничої бази на вулиці Геологів.

Переключення водогону люди навіть не відчують – по місту постачання води не припинятимуть. Тож вже наступного тижня стару систему переключать на нову, але перебоїв у водопостачанні не буде.

На всі етапи роботи вже пішло понад 11 мільйонів гривень. Та вже невдовзі, запевняють місцеві урядники, ковельчани відчують значне покращення якості питної води. А у планах на наступний рік – фінальний етап масштабної реконструкції водогону.