Молоді, активні та амбітні мешканці Ковельської територіальної громади сьогодні на установчих зборах утворили Молодіжну раду.

Ця ідея належить Ковельському міському голові Ігорю Чайці. Як він сам пояснює свою ініціативу, молодь — це найбільш мобільна група наших мешканців які дуже активно відгукуються на всі виклики часу. Вони пропонують нові свіжі рішення, які не обтяжені досвідом минулого. Про це повідомляє пресслужба Ковельської міської ради.

“Сподіваюсь, що у складі Молодіжної ради ви зможете не лише генерувати ідеї, але й впливати на ті рішення, які прийматимуть ваші дорослі колеги, зокрема, Ковельська міська рада. Саме ви станете локомотивом тих процесів, які змінюватимуть нашу громаду. Молодь — це той камертон, за яким можна налаштовувати місто на погляд у майбутнє. Хочеться, щоб ви залишалась в нашому місті, щоб мали можливості для самореалізації”, – наголосив Ігор Чайка.

На своєму першому засіданні Молодіжна рада обрала голову. Ним став — Олександр Філон, керівник громадської організації “Правильний простір “Ватра”. Секретарем — Курач Наталія, керівник громадської організації “Одна кров Ковель”.