У Ковелі розпочався купальний сезон на міському пляжі. Він, до слова, на річці Турія між автомобільними мостами на вулиці Незалежності та Сагайдачного.

Що там цьогоріч облаштували для місцевих та гостей міста – у сюжеті.

У Ковелі відкрили літній сезон відпочинку на міському пляжі, що на річці Турія. Тут облаштували альтанки для відпочинку, а також зону для купання.

Напередодні комунальники облагородили територію, покосили траву, а водолази перевірили дно і очистили його від небезпечних предметів, якими б могли поранитися відпочивальники.

«Провели розчищення самого берега річки, трошечки поглибили, відповідно підсипали пісочком, щоб людям було комфортно відпочивати», – розповідає заступник Ковельського міського голови Віктор Жигаревич.

Також тут пофарбували місточок та альтанки. І найголовніше: відібрали показники води.

«За всіма показниками вода відповідає всім гігієнічним нормам, тобто жодного з перевищень не зафіксовано», – повідомив Віктор Жигаревич.

Це означає, що купатися у річці цілком безпечно. Ба більше, за тим, щоб усе було гаразд, постійно стежитимуть і рятувальники. Є, кажуть, і човни, і необхідне спорядження для надання допомоги, і медикаменти. Утім, зі свого боку мають заклик і до відвідувачів.

«Щоб були обачні, не панікували, як щось десь трапиться, і щоб не вживали спиртних напоїв бажано», – каже начальник рятувальної служби Анатолій Стасюк.

Потрошку сюди вже сходяться люди помилуватися природою. Кажуть, місце файне для того, щоб… «…приїхати з друзями, відпочити, побачити цей пісок теплий, цей берег, ці ква-квак».

Ковельчанина Сергія ця місцина надихає. Інші кажуть: тут справді затишно, але було б добре облаштувати більше зон для відпочинку.

«Покосити трошки, так само лавочки поставити гарні, щось для дітей більших, менших, бо для дорослих є , а для маленьких нічого немає, якусь би качельку», – висловлюються ковельчанин.

Відпочинковий сезон триватиме до 1 вересня. На цей період тут встановили режим роботи з 9-ї до 21-ї години.