Руханки, спортивні конкурси та творчі майстер-класи. У Ковелі влаштували розваги для наймолодших жителів громади з нагоди Дня захисту дітей. Детальніше про те, як бавили діток – далі у сюжеті.

На одній із локацій маленькі кошенята зібрали біля себе десятки діток. Тут наймолодші жителі Ковельської громади та гості краю могли побавитися у День захисту дітей. І доки одні тішилися з чотирилапими – інші змагалися за першість у спортивних конкурсах.

Був і велоконкурс «Смуга перешкод». Окрему зону відвели для творчості. І малювали тут не звичайні малюнки, а листи-послання для українських солдатів на передову.

«Малюю соняшник і калину», – розповіла ковельчанка Кіра.

А ще дівчинка додала напис: «Квітне Україна завдяки тобі». Це її подяка для наших захисників.

«Я хочу побажати їм швидше перемоги, щоб менше наших воїнів помирало і щоб був мир в Україні», – додала Кіра.

Бавилися з дітьми й аніматори. Також було чимало локацій, де продавали смаколики та інші цікавинки для дітей.

Святкові забавлянки для діток припали до душі і дорослим.

«Обов’язково треба проводити нашим діткам, щоб вони відволіклися трошки від нашого сьогодення. Дітки дуже сумують за танцями, за активним відпочинком. Діти це наше майбутнє, тому ми мусимо їм дарувати хвилини радості, хвилини щастя», – висловилася ковельчанка Світлана.

За словами місцевих урядників, чи проводити свято – вагалися. Врешті вирішили не влаштовувати масштабних подій, натомість організувати кілька локації, аби місцеві жителі та дітки-переселенці  все ж змогли розвантажитися.

«Саме ця війна нам показала, що дійсно діти найбільше потребують захисту, тому що це майбутнє нашої країни, і саме проти цього майбутнього воює з нами ворог», – каже Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Зони з розвагами діяли упродовж дня. Усмішки з дитячих обличь не сходили, а це, на думку місцевих – найголовніше.