Святкові ілюмінації за понад півтора мільйони гривень. У Ковелі взялися за кардинально іншу концепцію новорічного оформлення міста. Цьогоріч для містян обіцяють створити справжню зимову казку. На площі Героїв Майдану вже встановили нову 14-метрову ялинку і це лише початок.

Головну новорічну красуню міста вже давно хотіли бачити іншою і більш святковою. Таки дочекалися. Цьогоріч Ковель взялися прикрашати до свят кардинально по-іншому. На площі Героїв Майдану вже встановили нову 14-метрову ялинку з яскравими ілюмінаціями та прикрасами.

Хоч роботи не завершені – ковельчани вже тішаться новому новорічному атрибуту та роблять знімки.

Це лише початок. Невдовзі на площі з’явиться й інша новорічні атрибутика. Окрім того, різноманітними ілюмінаціями прикрасять і бульвар Лесі Українки. Також міський голова запрошує доєднатися до новорічного оформлення міста усіх ковельчан.

Я хотів би звернутися до ковельчан, аби вони прикрашали вітрини своїх магазинів, перукарень, прибудинкові території, території навколо організацій – давайте разом створювати новорічний настрій і цю неповторну атмосферу зимової казки”, – каже міський голова Ігор Чайка.

До слова, на нове новорічне дерево та ілюмінації місцеві урядники витратили понад півтора мільйона гривень. Усе новорічне диво ковельчани та гості міста зможуть побачити 19 грудня. Саме у день Святого Миколая відбудеться урочисте засвічення ялинки.