У Ковелі розпочали поточний ремонт доріг: 1 квітня ремонтна бригада працює на вулицях Брестській та Володимира Кияна.

Про це повідомили на сайті Ковельської міськради.

Рішенням виконкому затверджено перелік 15 вулиць, де найближчим часом проведуть такі роботи: Незалежності, Грушевського, Міцкевича, Театральна, Брестська, Сагайдачного, Ольжича, Фестивальна, Володимира Кияна, Ветеранів, Модеста Левицького, Заводська, Драгоманова, Василя Стуса, бульвар Лесі Українки (привокзальна площа).

Також у цьому році капітально буде відремонтовано дорогу на вулиці Заводській, провулку Тараса Шевченка,  продовжено реконструкцію вулиці Відродження.

Також у міськраді повідомили, що значний фінансовий ресурс буде спрямовано на оновлення прибудинкових територій: Чайковського, 9 – Чубинського, 23, Шевченка, 9, Заводська, 3, Театральна, 32 – Сагайдачного, 15 – бульвар Лесі Українки, 31, 33, 35, Володимира Кияна, 47, 49,  Міцкевича, 3,  Смірнова, 14а, 40 років Перемоги, 13, Незалежності 80 – Вербицького, 2.

Цьогоріч до переліку  також включено ремонт тротуарів на вулиці Незалежності — в районі універмагу та стоматполіклініки, на відрізках від  Олени Пчілки до Івасюка та від Шевченка до Пирогова.

“Об’єм робіт досить значний.  Втім, підготовчі моменти уже великою мірою проведені. Маємо на певні об’єкти проєктно-кошторисну документацію. Тож дуже скоро будівельні бригади запрацюють  у різних мікрорайонах міста. Найперше приступаємо до поточного ремонту доріг”, –  повідомляє перший заступник міського голови Тарас Яковлев.