У Ковелі взялися ремонтувати тротуарні доріжки. Це одна із найбільших проблем у місті – щодня пішоходам доводилося долати відстань вибоїнами та асфальтними пагорбами. Оновити пішохідні зони планують вже до кінця року.

Ковельчани кажуть, розбиті тротуари створюють неабиякий дискомфорт, особливо коли кудись поспішаєш. Тож місцеві урядники взялися вирішувати проблему – розпочали масштабну реконструкцію пішохідних зон.

Вже розпочато реконструкцію біля 3 школи – це інвестиційна пропозиція, за рахунок інвестора, а поруч ми вже зробимо за кошти бюджету реконструкцію”, – каже міський голова Ігор Чайка.

Вже киплять роботи у центрі міста навпроти стоматполіклініки. Тут облагородять трохи більше ста метрів ділянки та викладуть новеньку бруківку. Обійдеться це у півтора мільйона гривень.

За три тижні тут обіцяють впоратися з усіма роботами. Згодом на цій території висадять дерева. Також за ремонт тротуарів візьмуться і на інших відрізках вулиці Незалежності.

Кардинально зміниться і площа біля центрального універмагу. Тут теж активно працюють ремонтники. Ковельчан тимчасові незручності не лякають. Місцеві жителі навпаки раді, що місто змінюється.

На ремонти перелічених тротуарних доріжок витратять понад сім мільйонів гривень. З усіма роботами планують впоратися до кінця року. А вже у 2022 реконструкції пішохідних зон продовжать на інших вулицях.