У Ковелі найближчим часом буде створено “гарячу лінію” міського голови.

17 березня з цього приводу очільник міста Ігор Чайка підписав Меморандум про співпрацю з керівниками комунальних підприємств та філій, які надають послуги з газо- та електропостачання.

Як зазначено у тексті документа, це викликано необхідністю об’єднати зусилля суб’єктів господарювання та органів місцевого самоврядування для поліпшення надання послуг мешканцям територіальної громади.

Зокрема, йдеться про організацію автоматичної системи збору та обробки інформації, яка буде надходити на “гарячу лінію” міського голови.

Її створити зобов’язується міська влада. У свою чергу, інші підписанти Меморандуму мають оперативно реагувати на повідомлення щодо аварійних ситуацій та інших проблемних питань, які будуть туди надходити.

При тому, вони мають не лише провести роботи, але й прозвітувати про їх виконання. Має відбуватись повна взаємодія, обмін інформацією влади та надавачів послуг.

У результаті, від цього виграють жителі громади. Для зручності буде працювати єдиний мобільний номер, на який у разі необхідності може звернутись кожен мешканець, а наступні дії уже координуватимуть працівники, які забезпечуватимуть роботу “гарячої лінії” міського голови.

“Її запровадження — це ще один крок на шляху покращення комунікації з жителями нашої громади. Це і велика відповідальність, адже зрозуміло, що на “гарячу лінію” люди дзвонять не для того, щоб подякувати, хоча будемо сподіватися і на таке, а в основному, щоб розповісти проблему, яку потрібно вирішити. Саме для того започатковуємо єдиний номер”, – сказав Ігор Чайка.

Звертаючись до керівників підприємств, він наголосив:

“Ми працюємо в різних організаціях, але всі ми є мешканцями одного міста і хочемо, щоб життя в ньому ставало більш комфортним, безпечним і нам всім було зручно. Цьому слугуватиме ця платформа, яка з часом матиме і електронний вигляд, щоб покращити контроль за виконанням тих чи інших задач”.