У день Святого Миколая урочисто засвітили головний новорічний символ в Ковелі. Свято розтягнули на цілий день, адже цьогоріч у місті залізничників – аж три ялинки. Першою засяяла новорічна красуня на мікрорайоні Ковель-два, далі на Сільмаші і на “десерт” лишили головну ялинку у центрі Ковеля на Площі Героїв Майдану. 

Перша новорічна красуня прикрашатиме мікрорайон Ковель – 2. Таке свято для тутешніх організували вперше. Тож, незважаючи на зливу, подивитися на дійство з’їхалися десятки людей із різних куточків громади.

Для гостей святкової імпрези влаштували концерт. Не обійшлося і без головного учасника дійства – Святого Миколая, який на завершення усім діткам роздав солодкі сюрпризи.

Ще одна ялинка створюватиме святкову атмосферу мешканцям так званого Сільмашу.

Та чи не найбільше ковельчани чекали засвічення головної красуні міста на центральній площі Героїв Майдану. Новорічне дерево заввишки 14 метрів, а також стильні прикраси та ілюмінації спеціально придбали цьогоріч. Ковельський міський голова Ігор Чайка зауважив: хотіли, аби цієї зими місто залізничників засяяло по-новому.

Подивитися на нову новорічну красуню прийшло більше сотні ковельчан та гостей міста. Усіх вітали піснями, танцями та театралізованим дійством.

Цієї зими, кажуть ковельчани, місто виглядає кардинально по-іншому і таким змінам вони втішені. Тепер, додають, у новорічну ніч з радістю підуть до головної красуні міста.