На вулиці Володимира Кияна, 70-А в Ковелі планують звести новий торгово-офісний центр. 

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у північній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану передбачена для розміщення малоповерхової забудови.

На земельній ділянці площею 0,2501 га, яка перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) для комерційного використання (кадастровий номер 0710400000:42:012:0074) розміщена двоповерхова нежитлова будівля, зблокована з будівлею на сусідній ділянці.

В межах проектної ділянки пропонується реконструкція з добудовою існуючої нежитлової будівлі з метою влаштування торгово-офісних приміщень орієнтовною площею 2920 кв.м.

Для обслуговування об’єкта передбачено 25 машино-місць. Площа забудови складатиме 1460,0 кв.м, площа мощення – 1021,8 кв.м.