Скляні перегородки. Просторі приміщення. Сучасне медичне обладнання від провідних європейських виробників медтехніки. Такий вигляд має новий операційний блок №1 Ковельської ЦРЛ, де обладнали три нові операційні кімнати.

Створення госпітального округу спонукало ковельських медиків збільшити кількість місць у відділенні реанімації. Для цього частину палат в хірургії на 5-му поверсі ЦРЛ переобладнали для потреб відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

За сприяння народного депутата України Степана Івахіва понад 1,3 млн. гривень субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток в медичному об’єднанні використали для перекриття покрівлі інфекційно-неврологічного корпусу ЦРЛ.

Завдяки співпраці з органами влади та залученню приватних інвестицій для потреб діагностично-радіологічної служби Ковельського МТМО в лікарні встановлено сучасний комп’ютерний томограф та унікальний для Волині апарат МРТ вартістю 1 млн. 200 тисяч євро.

Завдяки реалізації в області проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” Ковельське МТМО отримало сучасне медичне обладнання та техніку на загальну суму понад 18 млн. 900 тисяч гривень.