Скляні перегородки. Просторі приміщення. Сучасне медичне обладнання від провідних європейських виробників медтехніки. Такий вигляд має новий операційний блок №1 Ковельської ЦРЛ, де обладнали три нові операційні кімнати.

Створення госпітального округу спонукало ковельських медиків збільшити кількість місць у відділенні реанімації. Для цього частину палат в хірургії на 5-му поверсі ЦРЛ переобладнали для потреб відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

За сприяння народного депутата України Степана Івахіва понад 1,3 млн. гривень субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток в медичному об’єднанні використали для перекриття покрівлі інфекційно-неврологічного корпусу ЦРЛ.

Завдяки співпраці з органами влади та залученню приватних інвестицій для потреб діагностично-радіологічної служби Ковельського МТМО в лікарні встановлено сучасний комп’ютерний томограф та унікальний для Волині апарат МРТ вартістю 1 млн. 200 тисяч євро.

Завдяки реалізації в області проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” Ковельське МТМО отримало сучасне медичне обладнання та техніку на загальну суму понад 18 млн. 900 тисяч гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.