На цих фото – 25 річний Андрій Кепецине. Він був активним і сильним чоловіком, займався спортом і не мав шкідливих звичок. Аж поки півроку тому його життя не змінила старашна аварія.

Трагедія трапися у Львові, де Андрій працював. В той вечір хлопець святкував професійне свято – день будівельника. А коли переходив дорогу в неналежному місці – потрапив під колеса автівки. Діагноз – сильна черепно мозкова травма та пошкодження стовбуру головного мозку. Зараз хлопець не може рухатися, говорити і навіть їсти.

Зараз сім’я живе в старому сільському будинку, який для них знайшли знайомі. Тут немає газу та водопостачання. Щодня на лікування сина пані Олена витрачає великі суми. Лише спеціальне харчування вдень коштує близько двохсот гривень. Щоб хоч якось покращити стан Андрія, йому треба пройти курс лікування в київському реабілітаційному центрі, однак на це грошей в матері немає.

Така сума не підйомна для пані Олени. Тому жінка просить допомогти у її біді. Та закликає усіх, що небайдужість може врятувати життя.