На закритій території аеродрому села Крупа, що знаходиться в передмісті міста Луцька влаштували автоперегони.

Дійство відбулося 25 жовтня, – пише пресслужба Луцької міської ради.

Організатори заходу : ГО «Волинським Автомобільно – Мотоциклетним Клубом – West Level» та ГО «Об’єднання жінок за кермом «Я Водійка» за сприянням та підтримкою управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Дійство було проведене з дотриманням усіх карантинних норм та норм безпеки при організації масштабних авто – мото спортивних змагань

Ранковий туман не став на заваді при організації. Змагання розпочинались об 11:30. Перед участю кожен учасник мав пройти процес реєстрації, після отримання особистого номера, учасники мали змогу ознайомлення з трасою, яке тривало на протязі півтори години. Далі всіх водії чекав Брифінг, на якому кожен був ознайомлений з правилами поводження на трасі та проходження «бойового кола». Точність часу проходження траси фіксувались з використанням професійної телеметрії.

Даний івент об’єднав жінок водіїв, професіоналів та аматорів. Змагання були організовані з дисципліни Джимкхана. Дисципліна – Джимкхана має на меті проходження траси з перешкодами на час. Участь можна було прийняти як на звичайних авто, так і на професійно дообладнаних.

Метою проведення даного змагання було поліпшення та розвиток керування авто серед жінок та професіоналів, що було можливим завдяки розподіленню по класам. Організатори розуміючи важливість навичок керування авто, переслідують просування ідеї у маси.