У курятині, яку Польща експортувала до України, виявили сальмонелу. Заражене м’ясо птиці, зокрема, отримала і фірма у Луцьку.

Про це повідомляє Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Миколаївській області, – пише ІА ВолиньPost.

“Відповідно повідомлення RASFF виявлено Salmonella Enterica ser. Enteritidis в охолоджених м’ясопродуктах з птиці з Польщі (виробництво: Animex Foods Sp. z o. o. sp.k Oddzial w Daszynie, Poland) до Хорватії (постачальник: Mesna Industrija Braca Pivac d.o.o., отримувач PPK Karlovacka mesna industrija, Croatia) та України (отримувач: ТОВ «ЄВРО ФУД СОЛЮШНС», м. Луцьк), – йдеться у повідомленні.

Скільки магазинів отримали цю курятину від оптовика – поки не повідомляють. Наразі лише зазначено, що заражену курятину торгові точки мають вилучати.

“Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановили, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи”, – додають в повідомленні.