У Києві в середу, 19 червня, знайдений мертвим координатор групи “Інформаційний спротив”, народний депутат фракції “Народний фронт” Дмитро Тимчук. Факт смерті   підтвердив директор департаменту комунікацій Нацполіції України Ярослав Тракало.

Слід зазначити, що смерть настала до приїзду швидкої, – повідомляє 5 канал.

“Годину тому в себе вдома при чищенні нагородного пістолета завдав собі смертельне поранення патріот України і мій друг Дмитро Тимчук”, – зазначив на своїй сторінці у Twitter народний депутат України Антон Геращенко.

“Вічна пам’ять щирій та світлій людині. Нам всім тебе буде дуже не вистачати”, – йдеться у тексті повідомлення.

Крім того, Геращенко також повідомив у коментарі “112 каналу“, що дружина Тимчука зателефонувала в лікарню і повідомила, що її чоловік чистив зброю і випадково поранив себе.

На місці трагедії працює слідчо-оперативна група.

Довідково:

 Дмитру Тимчуку було 46 років. На початку російської агресії проти України підполковник запасу Тимчук став координатором групи “Інформаційний спротив”. Тимчук став відомим через детальне висвітлення перебігу подій у Криму, втручання Російської Федерації на територію України, а також сепаратистських виступів та російської диверсійної діяльності в Україні. У жовтні 2014 року став народним депутатом України VIII скликання.