У селі Седлище Любешівського району відбулось урочисте відкриття нового спорзалу.

Подія відбулась 22 березня, – йдеться на сторінці голови ОДА Олександра Савченка у Фейсбуці.

Зі щирими вітаннями на святковий захід прибули голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, його заступник Валентин Цьось,  директор ТОВ Луцьккомунбуд Ігор Швець, керівництво ОТГ та райдержадміністрації.

“Свято для усіх. Єдине, можливо, що свято зробили значимішим, ніж потрібно. Адже це наша буденна робота – побудувати та відкрити спортивну залу. Але зрозуміло, що діти, які очікували декілька років, надзвичайно раді. На сьогодні зала готова на 98 відсотків, але спортінвентар фактично увесь є. Тож вірю, що через декілька років Україна отримає нових чемпіонів”, – зауважив Олександр Савченко.

Очільник області подарував спортзалу м’ячі, волейбольну сітку та спортивні мати.

За розмірами спортивний зал нині є найбільшим у Любешівському районі. Окрім того, проектом передбачили спорудження санвузлів, двох роздягалень, а також окремих душових. Є тут і окрема кімната для спортінвентаря. Загалом, це велике та просторе місце для занять спортом із сучасною вентиляцією та великими вікнами.

Вартість будівництва становить 6 млн 987 тис. грн. Левова частка цих коштів (понад 6 млн грн) – з Державного фонду регіонального розвитку. Долучилися також місцеві бюджети: 328,5 тис. грн у 2017 році виділили з районного бюджету, а 395,559 тис. грн – кошти ОТГ у 2018 році.

Добудова дозволила об’єднати три приміщення школи – їдальню та спортзал із навчальними класами. Раніше, аби потрапити на обід, учням доводилося виходити на вулицю.

 

На данном изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом и баскетбольная площадка

На данном изображении может находиться: в помещении

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и костюм

Нет описания фото.