У Горинському лісництві ДП “Цуманське ЛГ”, на території Цуманської пущі, волиняни самовільно порубали дуби. 

Це помітили працівники державної лісової охорони ДП “Цуманське ЛГ”, – інформує Волинське обласне управління лісомисливського господарства.

Лісопорушники, розуміючи, що тепер не зможуть втекти від лісової охорони, підпалили автомобіль, яким планували вивезти незаконно зрізану деревину.

За цим джипом лісівники стежать давно. Досі чоловікам вдавалося вчасно втікати, автівку вони переховували. Працівникам лісової охорони відомі особи зловмисників – це жителі с. Грем’яче Ківерцівського р-ну.

Зараз на місці працює пожежний екіпаж ДП “Цуманське ЛГ”. Зважаючи на те, що горить авто в самому лісі, був значний ризик поширення загоряння. Про факт повідомили поліцію.

Нагадаємо: 1 травня працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» під час патрулювання помітили автомобіль з євономерами, завантажений дубовими колодками. Лісопорушники покинули автівку і втекли. Та за кілька хвилин повернулися на іншому автомобілі. Чоловік у балаклаві, очевидно, намагаючись знищити докази, підпалив затриманий автомобіль.