Дві нові спеціальності. Луцький національний технічний університет збільшує кількість навчальних напрямів. Уже з першого вересня у програмі з’являться спеціальності “Право” та “Агрономія”. На конференції з ректором університету Петром Савчуком зібрались представники як правової, так і агрономічної сфери.
Для того, щоб відкрити спеціальність “Право” потрібно мінімум 10 студентів. Перший рік навчання – на платній формі. Правники зможуть працювати в органах виконавчої та судової влади: секретарями судових засідань, юрисконсультами, помічниками адвокатів і нотаріусами. Особливо, зараз не вистачає працівників юстиції.
ЛНТУ отримав ліцензію на підготовку 50 агрономів кожного року. Кількість державних місць стане відомою пізніше. Проте, новоспеченим технологам буде де працювати, – каже головний аграрій Волині Юрій Горбенко. Випускники матимуть можливість працювати агрономами, бригадирами, рільниками, меліонерами і не тільки.

Вартість навчання на денній формі бакалаврату на спеціальності “Право” – 16 з половиною тисяч гривень. На “Агрономії” – 13 з половиною.