У Луцьку за підтримки Олександра Савченка триває чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА.

Про це йдеться на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка у Фейсбуці.

320 спортсменів з 22-х областей України приїхали сьогодні, 16 березня 2019 року, до Луцька, аби взяти участь у чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків.

Захід проходить за підтримки голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка, який завітав на урочисте відкриття, аби привітати учасників змагань. Крім того, за сприяння очільника області забезпечено доїзд суддів та учасників змагань, та закуплено клітку для поєдинків.

Тож президент федерації зі змішаних єдиноборств ММА у Волинський області Михайло Смолка вручив керівнику виконавчої гілки влади Подяку за внесок та розвиток змішаних єдиноборств ММА в області.

“Вітаю та спасибі, що завітали до нас. Ми раді вас підтримати. Особливо вітаю команди Донецької, Луганської областей. Спасибі, що дбаєте про України і вважаєте себе українцями. Ми усі українці та дбаємо про Україну. Ви – герої, бо прославляєте нашу державу. Ваші перемоги, ваша тяжка праця після навчання чи роботи варта пошани. Коли інші відпочивають, ви працюєте над собою. Ви надійні. Ви вмієте перемагати. І такі як ви тримаєте Україну. Хочу, щоби сьогодні кожен із вас переміг: хтось себе, хтось суперника, аби ставати все кращими. Всім бажаю перемог, наснаги та віри у велике світле майбутнє”, – привітав присутніх гостей Олександр Ілліч.

До слова, Волинську область представляє 52 учасника. Це об’єднана команда із вихованців спортивних клубів: «Воїн», «Прайд», «Магістр» та «Легіон».

Слід зазначити, що чемпіонат, який відбувається на базі спортивно-розважального комплексу «Адреналін-Сіті» (вул. Карбишева, 1), триватиме упродовж усього дня. Фінальні сутички розпочалися о 18.00 год, а нагородження переможців буде о 20.00 год.

За результатами змагань переможці змагань у різник вікових групах отримають медалі, а у командному заліку – кубки.

Загалом, керівництво здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація змішаних єдиноборств ММА України. Підготовка та безпосереднє проведення здійснює Волинський обласний відокремлений підрозділ громадської організації Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

FB_IMG_1552758520186 FB_IMG_1552758516303 FB_IMG_1552758508928